Prsteň 3425-9

1.410 CZK
3425-9-16
Vyprodáno

Pokud výrobek není skladem, použijte objednávkový formulář.

 

 

 

O prstenu

 

Štíhlý dizajn, ale elegantnější a modernější, je to, jako se tento prsten vyrobený z leštěné, a proto krásné lesklé chirurgické ocele prezentuje. Řádek malých a čirých křišťálů Swarovski vytváří na vrchole pozoruhodnou jiskru. Proč nekombinovat několik prstenů navzájem?

 

 

 

 
Parametry
 

 

Síla magnetů: 1200 Gs k zabezpečení silného vlivu magnetů

Počet magnetů: 1 ks

Typ magnetů: Neodymové magnety, které neztrácí magnetickou sílu

Materiál: Chirurgická ocel, vhodná i pro alergiky na šperky

Povrchová úprava: Lesklá

Kámen: Swarovski křišťál pro luxusní vzhled produktu

 
 
Platba

Na dobírku: Objednávku zaplatíte v hotovosti doručovateli při jejím předání.

Platbou předem: Podmínky pro platbu – číslo účtu, variabilní symbol a částku, Vám zašleme. Výrobky Vám budou odeslány po připsání kupní ceny na účet firmy.

 

Doprava

Standardní doba odeslání výrobku je v následujícím pracovním dni po přijetí objednávky a doručení je od 4 do 7 dnů. Doručení objednávky je cestou GLS-kurýr, jako „Balík do ruky“.

 

 

 
Zkušenosti
 

 

           "
Horečky a bolesti žaludku
 
" Měla jsem vysoké teploty, nepříjemné bolesti žaludku a kýlu jícnu. Moji průvodci jako byl vysoký krevní tlak, mírně nepohyblivá levá noha s diagnostikovanou chronickou nemocí nervů, to všechno bylo jako prokleté. Koupila jsem si srdíčko a náramek. Bolest v noze polevila, teploty zmizely a krevní tlak se stabilizoval.
 
                   H.Bauerová, Náchod
 
           "
Snížil se mi cukr  
 
" Měla jsem vysoký tlak 190/150, mimo toho mám i cukrovku a otékají mi nohy. Nosím magnetické šperky – náramek na ruku a na nohu, řetízek na krk a srdíčko první pomoci. Po nošení šperků se mi upravil krevní tlak, snížil se mi cukr a přestaly mi otékat nohy.  
 
                 Helena Havlovičová, Bratislava  
 
           "

Meningitida  

 

" Po hnisavé pneumokokové meningitidě trpím stále bolestmi hlavy a bolestmi kloubů.  Lékaři už si nevěděli rady. Proto jsem začala přikládat střídavě srdíčko na palec a hlavu, a pomalu jsem zjisťovala, že opravdu pomáhají. 

 
 

                Marcela Čížková, Praha  

 

 

 

 

 
Mohlo.by.se.Vám.líbit
 

Používat Energetix výrobky může každý, výjimkou jsou lidé s kardiostimulátorem. Výrobky Energetix nejsou zdravotnickým prostředkem a nenahrazují lékařskou léčbu.