Kdo jsme?   

 

ENERGETIX s.r.o. je česká obchodní firma, která je členem nadnárodní korporace ENERGETIX, působící ve více než 50 zemích světa. 

Od roku 2003 dodáváme na náš trh, jako výhradní dodavatel pro Českou republiku, exkluzivní šperky s magnety a další wellness výrobky německé firmy Energetix a potravinové doplňky programu HEALTHIX rakouské firmy PANACEO.

 Základním mottem Energetixu je „MISE KRÁSY, ZDRAVÍ A ÚSPĚCHU“, jež  v sobě spojuje krásu našich šperků, pozitivní vliv silných magnetů na lidský organizmus a úspěch při obchodní spolupráci s námi.

Svět magnetických šperků ENERGETIX vám přináší možnost potěšit nejen sebe, ale i své blízké. Zákazníci v mnoha zemích světa oceňují krásu a design šperků ENERGETIX spojený se silou magnetů.  

Provedeme Vás magickým světem kolekcí šperků, které přináší nadčasovou dimenzi překrásných výrobků určených pro všechny věkové kategorie. V široké nabídce si zcela jistě vyberou členové celé rodiny, neboť šperky Energetix zdobí a pomáhají nejen ženám, mužům, ale i dětem a našim zvířecím mazlíčků.

Svět ENERGETIX, svět šperků s magnety přináší nejnovější módní trendy a nadčasovou ladnost tvarů, spojenou s blahodárnou silou magnetů, působící pozitivně na lidské zdraví. Nepřehlédněte celosvětově nejprodávanější výrobky – magnetická srdce „první pomoci,“ magnetické destičky, které díky silnému neodymovému magnetu mohou pomoci od bolesti a magnetickou tyčinku na zmagnetizování tekutin.

Není třeba více slov - vstupte do našeho katalogu ENERGETIX. Věříme, že zde naleznete souznění vašich tužeb a přání.

 

KONTAKT:

 

Energetix s.r.o.

Na Zahradách 3170/1a

690 02 Břeclav

 

IČO:26025361  

DIČ:CZ26025361

IBAN: CZ7455000000000337264001

 

Mail: info@energetix.cz 

 

Pracovní doba:

Po - Pá: 10:00 - 17:00 hod.