Nošení měděných náramků s magnety při artritidě

 

 

Prim. MUDr. Kunosić

 

Prim. MUDr. Kunosić


 

Prim. MUDr. Kunosić je specialista na interní lékařství a vedoucí kliniky plicních nemocí v Bělehradě, která kombinuje tradiční léky a použití magnetů v léčbě svých pacientů, kde dosáhla fantastické výsledky.

 

 

MĚĎ – ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINKY


Už dávno je známo, že měď má antibakteriální účinky. Její solí se stříkají vinice a díky měděné kaši lépe dozrávají rajčata. Ve starém Římě ženy nosily měděné šperky, aby byly krásnější a zdravější, ale i jako prostředek proti tuberkulóze a urinálním infekcím. Kvůli tomu, že v současnosti se už nepoužívají měděné nádoby, v lidském organizmu tato látka chybí.

Nositelé měděného náramku měli často námitky, že jim zezelaná ruka, zvlášť na začátku nošeni. Třeba vědět, že je to normální a dokonce potřebné, protože kyselina z potu rozkládá měď a tělo jí potom přes kůži absorbuje, čímž velmi rychle učinkuje na některé bakterie, zvlášť na 30 stafylokoka (MRSA), který způsobuje mnohé nevyléčitelné infekce, zánět uší a intrahospitální úmrtí (USA).

 

NOŠENÍ ŠPERKŮ S MĚDÍ PŘI ARTRITIDĚ


Nošení šperků s mědí je doporučené při artritidě. Zákazníci s náramky a prsteny s mědí hovoří o zásadním snížení bolestí kloubů při artritidě.

Nošení měděných náramků je nezbytné při různých onemocněních kostí, při slabostech, problémech se žílami jako prevence proti aneuryzma, při diabetes a epilepsii. Protože má účinek jako koenzym, v mnohých procesech je nošeni nevyhnutné při stálé anémii, která nereaguje na použiti železa.  

 

MĚĎ PŘI ZÁNĚTECH


Použití je nevyhnutné při urinózních infekcích a pleťových problémech. Měly by je nosit děti, které mají zdravotní problémy, při zánětech a všichni dospělí od 30. let. Když měď zbarví ruku, znamená to, že jí tělo potřebuje a že „pracuje“. Stačí jen občas náramek s mědí přetřít zubní pastou a ruku si umýt.

 

Prim. Dr. Med. Sci. Jelisaveta Kunosič

internista, alergolog a pulmatolog