Magnety zlepšují ženské problémy a menstruaci

 

MUDr. Monika Roubalová Energetix skusenosti

 

O lékaři


 

Známa jako velmi dobrá gynekoložka, která pracuje v gynekologické ambulanci Louny, mimo toho, že poskytuje léčbu gynekologických onemocnění, MUDr. Monika Roubalová se snaží poradit svým pacientům i ostatní postupy, jak se uzdravit a zůstat zdravý.

 

 

Za své ambulantní praxe mohu potvrdit, ze narůstá počet žen, které́ své problémy chtějí řešit přirozenou (alternativní) cestou. Nebo jsou ženy, jejichž potíže jsou opakované, návštěvy ordinace časté, gynekolog mnohdy téměř bezbranný a každá alternativa dobrá.

 

SRDÍČKO ZKLIDŇUJE MENSTRUAČNÍ BOLESTI


Jako příklad, kdy magnetoterapie opravdu funguje, uveďme bolestivou menstruaci. Ve velkém poctu případů se tento problém dá řešit hormonální antikoncepcí. Ovšem jsou ženy, které́ hormonální antikoncepci nemohou nebo nechtějí a zároveň odmítají měsíc co měsíc “ládovat“ svůj organizmus chemickými preparáty na utlumení bolesti. 

A zde přichází kýžená alternativa zvaná „srdíčko první pomoci“. Jedná se o magnet o síle 2.200 Gaussů, který se dá velmi snadno připevnit na bolestivé místo a při přiložení označeným severním pólem, má analgetické a zklidňující účinky.

 

 

PREMENSTRUAČNI SYNDROM


Mnoho žen také̌ v souvislosti s menstruačním cyklem trpívá bolestmi hlavy, ať už těsně před nástupem měsíčků /takzvaný premenstruační syndrom, což je soubor příznaků, jako psychická labilita, bolest prsů, napětí v podbříšku a bolest hlavy) nebo první dny menstruace (migréna, spojená s menstruačním cyklem). Zde v rámci léčby najde uplatnění buď opět „srdíčko“ nebo některý z magnetických šperků, jejichž účinnost na zmírnění bolestí hlavy byla opakovaně mnoha nemocnými popsána.

 

 

MAGNETY pomáhají při zánětech


Působení́ magnetu v oblasti hráze, by mělo pomáhat při zánětech zevních pohlavních orgánů a pochvy, při otocích hráze a bolestech v jizvě po episiotomii (nástřih hráze při porodu). Zejména potíže s poševním výtokem, přivádějí ženy do ambulance gynekologa velmi často a mnoho z nich by rozhodně přivítalo „magnetickou“ alternativu gynekologické léčby.

Já sama jsem se s magnetoterapií setkala před několika lety, kdy jsem se seznámila s výrobky ENERGETIX. Vyzkoušela jsem samozřejmě „srdíčko“, i když první osobní zkušenost mám nikoliv v oblasti gynekologické, ale na utlumení bolesti ohybového aparátu, kde funguje spolehlivě. Pak jsem vyzkoušela náušnice, náramek a náhrdelník. Téměř bych řekla, že je nešlo nevyzkoušet, protože si myslím, ze srdce každé ženy (a rozhodně i mnoha mužů), zaplesá při pohledu na originální design a variabilitu šperků ENERGETIX. Ačkoliv jsem neměla nějaké významnější potíže, rozhodně mě méně bolí hlava a cítím se vitálněji. 

 

 

PODPŮRNÁ LĚČBA


Je samozřejmé, ze každý člověk je individualita a reakce na léčbu magnety nemusí být vždy pozitivní, někdo při nošení šperků cítí „brnění“ a celkově mu magnety nevyhovují, někdo necítí žádnou úlevu od svých potíží. Magnetoterapie není všelék, ale podpůrná léčba s mnohdy vynikajícím efektem. V případě šperků ENERGETIX však vždy zůstává „přidaná hodnota“ v podobě originálního doplňku. No uznejte, není spojení „zkrášlení zevnějšku a současně podpora zdraví“ opravdu dobrý nápad?

 

MUDr. Monika Roubalová

Gynekologická ambulance Louny