Magnetické srdce

1.170 CZK
177-1
Skladem
+

 

Magnetické srdíčko

 

Magnetické srdíčko obsahuje jeden permanentní neodymiový magnet o síle 2200 gaussů. Zkušenosti našich zákazníků a komentáře lékařů hovoří o vhodnosti použití magnetického srdíčka při bolesti krční páteře, zad, ramenních a kyčelních kloubů, při bolesti hlavy a migréně...

Magnetické srdíčko vrchním plíškem drží na látce. Může se stát, že senzitivnější lidé při kontaktu s magnetickým srdíčkem začnou vnímat brnění, mravenčení nebo teplo. Pokud nebudete vnímat tyto pocity, neznamená to, že síla magnetu na vás nepůsobí. 

 

 

Jak použivat srdíčko
Výrobky se skládají ze dvou částí: základní část s magnetem v ocelovém pouzdře s označením EX (severní pól magnetu) a nosí se touto stranou přímo na těle. Druhou částí je plíšek, který se umístí na vnější straně oděvu a drží magnet na příslušném místě. 
           "
Bolesti kyčle

12 let jsem trpěla silnými bolestmi v kyčli. Díky srdíčku první pomoci, jsem začala zvládat i náročnější dny. Srdíčko nosím připnuté přímo na kyčelním kloubu. Pan doktor byl potěšen, že se mi daří zvládat bolest bez používání analgetik, a shodli jsme se, že pravidelné nošení magnetického srdíčka prospívá mému problému

             
Ellen Tsiongasová, Havířov
 
           "
Bolesti zad

" Srdíčko „první pomoci“ mě pomohlo při velkých bolestech zad. Nosila jsem ho tři dny v kuse a bolesti zmizely. Při recidivě si opět nasadím srdíčko a pomoc se dostaví tentokrát již během jednoho dne!

 

 

 

           Jarmila Grebeňová, Králíky
 
           "
Vykloubení ramene
 
"Můj první šperk bylo srdíčko „první pomoci“ a pomohlo mi zmírnit bolesti při vykloubení a zhmoždění ramene po pádu. Celkově mě pomáhá k lepší fyzické i psychické kondici. Srdíčky „první pomoci“ jsem obdarovala členy své rodiny a u jedné mé příbuzné došlo ke zmírnění bolestí nohou a páteře.
 
          
           MUDr. Eva Domorázková, Praha
 
Jana Pajkrová, Polička           "
Bolesti kyčlí a kotníků

Trpím bolestmi kyčelních kloubů a kotníků. Na dovolené v Pyrenejích mě čekaly dlouhé a namáhavé výšlapy přikládala jsem magnetické srdíčko první pomoci střídavě na kyčle a na kotníky. Díky němu jsem vše zv­ládla, nohy nebolely ani neotékaly, lépe se mě dýchalo. Srdíčko se stalo mým nejlepším kamarádem. 

 
 
 Jana Pajkrová, Polička
 
           "
Migréna byla pryč
 
" Trpěla jsme na migréna, vyzkoušela jsem magnetické „srdíčko první pomoci“ a zkusila vyměnit růžovou tabletku za docela slušivou magnetickou ozdobu do vlasů a ono to zafungovalo. Migréna byla pryč. 
 
 
 
 
 
               Lucie Bláhová, Ostrava  
 
           "
Bez menstruační bolestí

Má dcera trpěla silnými menstruačními bolestmi.  Již při prvním připnutí srdíčka na břicho, hned na začátku menstruace, bolesti přešly.  Od té doby se bez nich zcela obejde a jsme šťastné, že netrpí bolestmi břicha a neničí si žaludek spoustou prášků.

         
 
 
Dana Molerová, Olomouc
 

Používat Energetix výrobky může každý, výjimkou jsou lidé s kardiostimulátorem. Výrobky Energetix nejsou zdravotnickým prostředkem a nenahrazují lékařskou léčbu.