Magnetické srdce s mědí

1.200 CZK
177CU-1
Skladem
+

 

Magnetické srdíčko s mědí

 

Magnetické srdíčko obsahuje jeden permanentní neodymiový magnet o síle 2200 gaussů. Zkušenosti našich zákazníků a komentáře lékařů hovoří o vhodnosti použití magnetického srdíčka při bolesti krční páteře, zad, ramenních a kyčelních kloubů, při bolesti hlavy a migréně...

Může se stát, že senzitivnější lidé při kontaktu s magnetickým srdíčkem začnou vnímat brnění, mravenčení nebo teplo. Pokud nebudete vnímat tyto pocity, neznamená to, že síla magnetu na vás nepůsobí. 

Měď je nezbytným prvkem pro správné fungování našeho organizmu. Působí protizánětlivě (artritida, karpální tunely ...) a podporuje krvetvorbu. Vnitřní strana srdíčka je potažena měděným povrchem. Strana s měděným povrchem (severní pól) se přikládá vždy na tělo.

 

 

Jak použivat srdíčko
Výrobky se skládají ze dvou částí: základní část s magnetem v ocelovém pouzdře s mědí s označením EX (severní pól magnetu) a nosí se touto stranou přímo na těle. Druhou částí je plíšek, který se umístí na vnější straně oděvu a drží magnet na příslušném místě. 
           "
Vykloubení ramene
 
" Můj první šperk bylo srdíčko „první pomoci“ a pomohlo mi zmírnit bolesti při vykloubení a zhmoždění ramene po pádu. Celkově mě pomáhá k lepší fyzické i psychické kondici. Srdíčky „první pomoci“ jsem obdarovala členy své rodiny a u jedné mé příbuzné došlo ke zmírnění bolestí nohou a páteře.
 
              Naděžda Kalužová, Ostrava
 
           "
Bolesti zad

Srdíčko „první pomoci“ mě pomohlo při velkých bolestech zad. Nosila jsem ho tři dny v kuse a bolesti zmizely. Při recidivě si opět nasadím srdíčko a pomoc se dostaví tentokrát již během jednoho dne!

 

 

 

           Jarmila Grebeňová, Králíky
 
           "
První pomoc při bolestech
 
" Velmi mě bolívaly klouby. Při počátku bolestí jsem si přiložila srdíčko první pomoci na postižené místo. Po určitém čase bolesti ustoupily. Při bolestech hlavy jsem si hned na počátku přiložila srdičko na spánky, chvíli jsem odpočívala a bolest ustoupila.
 
               
Alena Comová, Žilina
 
           "
Migréna
 
" Trpěla jsme na migréna, vyzkoušela jsem magnetické „srdíčko první pomoci“ a zkusila vyměnit růžovou tabletku za docela slušivou magnetickou ozdobu do vlasů a ono to zafungovalo. Migréna byla pryč. 
 
 
 
 
 
 
               Lucie Bláhová, Ostrava    
           "
Chronické bolesti zad a kloubů
 
" Měla jsem chronické bolesti zad a kloubů. Byla jsem několikrát operována a již brala opiáty. Díky magnetickému srdíčku, jsem veškeré bolesti vyřešila. Nosila jsem ho na místech, kde mi to nejvíce bolelo a dokonce jsem s tím chodila i spát. Bolesti začaly pomalu odcházet. Srdíčko nosím stále preventivně a nedám na něj dopustit. 
 
 
    Eva Kozikowská, Jeseník             
 
           "
Bolesti kyčle
 
" 12 let jsem trpěla silnými bolestmi v kyčli. Díky srdíčku první pomoci, jsem začala zvládat i náročnější dny. Srdíčko nosím připnuté přímo na kyčelním kloubu. Pan doktor byl potěšen, že se mi daří zvládat bolest bez používání analgetik, a shodli jsme se, že pravidelné nošení magnetického srdíčka prospívá mému problému
 
 
 Ellen Tsiongasová, Havířov           
 

Používat Energetix výrobky může každý, výjimkou jsou lidé s kardiostimulátorem. Výrobky Energetix nejsou zdravotnickým prostředkem a nenahrazují lékařskou léčbu.