Důsledné magnetické náušnice

1.470 CZK
3763-1
Skladem
+

 

 

 

 

Dynamické, jakož i klasické a moderní - kulaté náušnice s gradientem se jeví jako nadčasové a elegantní, ale stále mají mimořádný a aktuální design. Nárazová křivka začíná v přední části ucha a pokračuje dále za ucho. Důmyslný vzhled umocňuje lesk leštěného povrchu.

 

 

 

 
Parametry
 

 

Síla magnetů: 1200 Gs k zabezpečení silného vlivu magnetů

Počet magnetů: 2 ks

Typ magnetů: Neodymové magnety, které neztrácí magnetickou sílu

Materiál: Chirurgická ocel, vhodná i pro alergiky na šperky

Povrchová úprava: Lesklá

Dimenzie: š: 24,49 mm

Kód: 3763-1

 
 
Platba

Na dobírku: Objednávku zaplatíte v hotovosti doručovateli při jejím předání.

Platbou předem: Podmínky pro platbu – číslo účtu, variabilní symbol a částku, Vám zašleme. Výrobky Vám budou odeslány po připsání kupní ceny na účet firmy.

 

Doprava

Standardní doba odeslání výrobku je v následujícím pracovním dni po přijetí objednávky a doručení je od 4 do 7 dnů. Doručení objednávky je cestou GLS-kurýr, jako „Balík do ruky“.

 

 

 
Zkušenosti
 

 

           "
Koleno se srdíčkem bez bolesti
 
" Z počátku jsem byla k výrobkům s magnety velice skeptická, ale díky mé dceři, která mi koupila srdíčko první pomoci, které mi velice pomohlo bezbolestně překonat dobu, než jsem se podrobila výměně kolenního kloubu, jsem svůj názor změnila. Nyní nosím i magnetické náramky a elastický prstýnek.
 
                  Kovaříková Miluše, Ostrava
 
           "
Přestala mě trápit žaludeční kyselina  
 
" Nošením magnetických šperků mě přestala trápit žaludoční kyselina, ustoupili bolesti v kříži, mám klidnější spánek a cítím se vitálnejší. Nevěřím, že to byla náhoda, že jsem se k těmto šperkům dostala.  
 
                Anita Tušková, Matúškovo  
 
           "
Silné migrény  
 

" S magnetickými šperky jsem se seznámila nedávno. Trpím delší dobu migrénami, bolestí zad a někdy i bolest projede zápěstím. Zakoupila jsem si vaše výrobky, hned po krátké době nošení  pociťuji  úlevu  

 

                Alena Indrová, Hrusice  

 

Používat Energetix výrobky může každý, výjimkou jsou lidé s kardiostimulátorem. Výrobky Energetix nejsou zdravotnickým prostředkem a nenahrazují lékařskou léčbu.