Magnetické náušnice v nadčasovém vzhledu

1.770 CZK
3817-1
Skladem
+

 

 

 

Náušnice, které mají zřetelně snížený design, ale stále něco vyzařují. Kruhové a čárové motivy na těchto uších, které byly vyrobeny z leštěné chirurgické oceli, působí graficky omezeně. Pohyblivost dlouhého prvku působí velmi moderně a a je vhodný pro všechny příležitosti.

 

 

 

 
Parametry
 

 

Síla magnetů: 1200 Gs k zabezpečení silného vlivu magnetů

Počet magnetů: 2 ks

Typ magnetů: Neodymové magnety, které neztrácí magnetickou sílu

Materiál: Chirurgická ocel, vhodná i pro alergiky na šperky

Povrchová úprava: Lesklá

Kód: 3817-1

 
 
Platba

Na dobírku: Objednávku zaplatíte v hotovosti doručovateli při jejím předání.

Platbou předem: Podmínky pro platbu – číslo účtu, variabilní symbol a částku, Vám zašleme. Výrobky Vám budou odeslány po připsání kupní ceny na účet firmy.

 

Doprava

Standardní doba odeslání výrobku je v následujícím pracovním dni po přijetí objednávky a doručení je od 4 do 7 dnů. Doručení objednávky je cestou GLS-kurýr, jako „Balík do ruky“.

 

 

 
Zkušenosti
 

 

           "
Nízký krevní tlak
 
" Od mládí trpím nízkým tlakem, byla jsem bez energie, občas jsem i omdlela.  Seznámila jsme se s magnetickými přívěsky a náramky a začala je nosit. Nejdříve hlavně pro krásu, ale s radostí jsem zjistila, že již potíže s nízkým tlakem vůbec nemívám, ač jsou v poslední době meteorologické změny velmi časté!
 
             
           Vladimíra Kobová, Ostrava
 
           "
Bolest ruky úplně zmizela  
 
" Cestovala jsem autobusem, ve kterém byl průvan. Druhý de ráno jsem nemohla zvednout ruku, která mi v tom průvanu prochladla. Dříve jsem při podobných problémech musela absolvovat rehabilitaci. Přiložila jsem si na rameno srdíčko první pomoci. Začalo učinkovat velmi rychle, úplně jsem zapomněla na bolest. Druhý den jsme již ruku zdvihala bez problémů.  
 
                 Darina Šeráková, Bratislava
 
           "
Zablokovaná páteř  
 
" Nedavno jsem si objednala magnetické šperky a začala ji nosit. Byla jsem velmi mile překvapena, když jsem řídila auto a na křižovatce jsem se mohla rozhlížet naprosto bez problémů. Hned jsem si to neuvědomila, ale po chvíli mi připadalo, že je něco jinak. Moje zablokovaná páteř se naprosto nechovala jako zablokovaná .  
 
            Milena Matějková, Praha 

Používat Energetix výrobky může každý, výjimkou jsou lidé s kardiostimulátorem. Výrobky Energetix nejsou zdravotnickým prostředkem a nenahrazují lékařskou léčbu.