Magnetické náušnice 3445-1

2.310 CZK
3445-1
Vyprodáno

Pokud výrobek není skladem, použijte objednávkový formulář.

 

 

 

 

O náušnicích

 

Stylový, dlouhý dizajn v kombinaci se šumivými křišťály Swarovski spojují sofistikovanost této náušnice, která se v zářivě růžově zlatém vzhledu prezentuje elegantně. Pohyblivý spodní prvek je provázen celou řadou křišťálových kamenů v růžovém "hedvábném" odstínu barev. Harmonická kombinace tónů, která vyzařuje moderní eleganci.

 

 

 

 
Parametry
 

 

Síla magnetů: 1200 Gs k zabezpečení silného vlivu magnetů

Počet magnetů: 2 ks

Typ magnetů: Neodymové magnety, které neztrácí magnetickou sílu

Materiál: Chirurgická ocel, vhodná i pro alergiky na šperky

Povrchová úprava: Lesklá

• Povrchová vrstva: Iontová vrstva- růžové zlato

Kámen: Swarovski křišťál pro luxusní vzhled produktu

Dimenze: 5,8 cm

 
 
Platba

Na dobírku: Objednávku zaplatíte v hotovosti doručovateli při jejím předání.

Platbou předem: Podmínky pro platbu – číslo účtu, variabilní symbol a částku, Vám zašleme. Výrobky Vám budou odeslány po připsání kupní ceny na účet firmy.

 

Doprava

Standardní doba odeslání výrobku je v následujícím pracovním dni po přijetí objednávky a doručení je od 4 do 7 dnů. Doručení objednávky je cestou GLS-kurýr, jako „Balík do ruky“.

 

 

 
Zkušenosti
 

 

           "
Zlomená ruka sa rýchlo zahojila  
 
" Syn si zlomil ruku, a tak som mu dala magnetický náramok na ruku a som veľmi nadšená, lebo synovi sa zlomená ruka veľmi rýchlo zahojila aplikáciou týchto šperkov. To nás přesvědčilo o síle magnetů a jejich účincích. 
 
 
 
                 Mariana Malovcová, Piešťany
 
           "
Problém s dýcháním  
 
" Jsem již dlouho astmatička. Po měsíci nošení magnetického náramku s mědí mě dýchací problémy výrazně ustoupily. Dříve jsem se zadýchla i při výstupu do mírného svahu, nyní mohu bez problémů absolvovat i kratší tůry. Magnetické výrobky mi pomohly zbavit se bolestí a dýchacích problémů.  
 
                 Žofia Kocúrová, Veľké Leváre  
 
           "
Vymizely střevní potíže
 
" Již po čtrnácti dnech se upravily a zcela vymizely moje dlouholeté střevní potíže po nošení Energetix šperků. Nosím i srdíčko, které mě blahodárně pomáhá i na bolesti kyčelního kloubu, jelikož v něm mám prokázané artritické změny. Bolesti kloubu jsou teď podstatně snesitelnější.
 
 
 

             Jana  Jeřábková, Železný Brod

 

Používat Energetix výrobky může každý, výjimkou jsou lidé s kardiostimulátorem. Výrobky Energetix nejsou zdravotnickým prostředkem a nenahrazují lékařskou léčbu.