Magnetický náramek se zirkony

2.760 CZK
3976-1M-L
Vyprodáno

 

 

 

S elastickým ocelovým náramkem, zdobeným pěti zirkony, budete vždy nepřehlédnutelná a magnetický náramek bude při každé příležitosti na Vaší ruce vypadat exkluzivně. Jedinečná kombinace nerezových vazeb s leštěným povrchem a zirkony dělají tento pružný náramek obzvlášť atraktivním. Jednoduchá elegance šperku je doplněna zirkony, které vytvářejí výrazný prvek na zápěstí a hodí se ke každé příležitosti.

 

 

 

 
Parametry
 

 

Síla magnetů: 1200 Gs k zabezpečení silného vlivu magnetů

Počet magnetů: 2 ks

Typ magnetů: Neodymové magnety, které neztrácí magnetickou sílu

Materiál: Chirurgická ocel, vhodná i pro alergiky na šperky

Kameň: Kubický zirkón ako najkvalitnejšia náhrada za prírodný diamant

Povrchová úprava: Lesklá

Kód: 3976-1

Ke změření velikosti zápěstí můžete použít krejčovský metr nebo jakoukoliv šňůrku.

OZ. - Obvod zápěstí (cm)      VE. - Velikost 

OZ. 13-14 14-15 15-16 16-18 18-20 20-22
VE. XS S M L XL XXLObvod zápästia

 
 
Platba

Na dobírku: Objednávku zaplatíte v hotovosti doručovateli při jejím předání.

Platbou předem: Podmínky pro platbu – číslo účtu, variabilní symbol a částku, Vám zašleme. Výrobky Vám budou odeslány po připsání kupní ceny na účet firmy.

 

Doprava

Standardní doba odeslání výrobku je v následujícím pracovním dni po přijetí objednávky a doručení je od 4 do 7 dnů. Doručení objednávky je cestou GLS-kurýr, jako „Balík do ruky“.

 

 

 
Zkušenosti
 

 

           "
Úraz zápěstí ruky
 
" Měla úraz zápěstí levé ruky. Nález ortopeda zněl, že je to na operaci. Nesouhlasila jsem a řekla, že to nějaký čas ještě vydržím. Každý den jsem nosila skoro 24 hodin náramek a po 3/4 roce přišla neskutečně krásná situace, že jsem zjistila, že bolest je pryč, nevrací se a vlastně už nevím, kde byl úraz. Zajásala jsem a na magnetické „ozdoby“ nedám dopustit
 
             Naděžda Kalužová, Ostrava
 
           "
Problém s dýcháním  
 
" Jsem již dlouho astmatička. Po měsíci nošení magnetického náramku s mědí mě dýchací problémy výrazně ustoupily. Dříve jsem se zadýchla i při výstupu do mírného svahu, nyní mohu bez problémů absolvovat i kratší tůry. Magnetické výrobky mi pomohly zbavit se bolestí a dýchacích problémů.  
 
 
 
                 Žofia Kocúrová, Veľké Leváre  
 
           "
Vymizely střevní potíže
 
" Již po čtrnácti dnech se upravily a zcela vymizely moje dlouholeté střevní potíže po nošení Energetix šperků. Nosím i srdíčko, které mě blahodárně pomáhá i na bolesti kyčelního kloubu, jelikož v něm mám prokázané artritické změny. Bolesti kloubu jsou teď podstatně snesitelnější.
 
 
 

             Jana  Jeřábková, Železný Brod

 

Používat Energetix výrobky může každý, výjimkou jsou lidé s kardiostimulátorem. Výrobky Energetix nejsou zdravotnickým prostředkem a nenahrazují lékařskou léčbu.