Magnetický náramek 3285-2

1.230 CZK
3285-2S
Vyprodáno

 

Pokud výrobek není skladem, použijte objednávkový formulář.

 

 

 

Díky svým mírně zakřiveným trojúhelníkovým prvkům se tento šperk prezentuje jako nová a moderní interpretace flexibilního náramku s magnety. Leštěná povrchová úprava z nerezavějící ocele vytváří atraktivní lesk, který přitahuje všechny pohledy. Elastický dizajn znamená, že je lehké ho navléct. Perfektní šperk na každý den a jakýkoliv outfit.

 

 

 

 
Parametry
 

 

Síla magnetů: 1200 Gs k zabezpečení silného vlivu magnetů

Počet magnetů: 2 ks

Typ magnetů: Neodymové magnety, které neztrácí magnetickou sílu

Materiál: Chirurgická ocel, vhodná i pro alergiky na šperky, Měď pro antibakteriální účinek

Povrchová úprava: Lesklá

Kód: 3285-2

Velikost náramku+

Ke změření velikosti zápěstí můžete použít krejčovský metr nebo jakoukoliv šňůrku.

OZ. - Obvod zápěstí (cm)      VE. - Velikost 

OZ. 13-14 14-15 15-16 16-18 18-20 20-22
VE. XS S M L XL XXLObvod zápästia

Platba & Doprava+

 
 
Platba

Na dobírku: Objednávku zaplatíte v hotovosti doručovateli při jejím předání.

Platbou předem: Podmínky pro platbu – číslo účtu, variabilní symbol a částku, Vám zašleme. Výrobky Vám budou odeslány po připsání kupní ceny na účet firmy.

 

Doprava

Standardní doba odeslání výrobku je v následujícím pracovním dni po přijetí objednávky a doručení je od 4 do 7 dnů. Doručení objednávky je cestou GLS-kurýr, jako „Balík do ruky“.

 

 

 
Zkušenosti
 

 

           "
Značná a dlouhotrvající bolest prstů
 
" Ráda sportuji a již několik let se mi po volejbalu projevovala značná a dlouhotrvající bolest prstů. Rozhodla jsem se, že účinky šperků vyzkouším nejdříve na náramku. Náramek jsem si oblíbila a nosím ho denně. Překvapivě rychle se přestala bolest objevovat a dnes tyto bolesti nemám vůbec.
 
 
 
                   Eva Auerová, Havířov
           "
Mozková příhoda z vysokého krevního tlaku  
 
" K magnetickým šperkům jsem se dostala náhodou – hledajíc pomoc pro mého manžela, který dostal mozkovou příhodu z vysokého krevního tlaku. Nosil magnetický náramek a řetízek s přívěskem. Po 3 měsících šel na kontrolu k lékařovi a tam zjistili, že jeho vysoký tlak (195/115) je pryč a nyní má ustálený tlak 130/80.  
 
             
             Katarína Šimková, Košice  
 
           "
Bolesti kloubů a hlavy
 
" Koupila jsem si náramek. Ihned po příchodu domů jsem si jej slavnostně dala na ruku a sedla si ke knize .  Asi po patnácti minutách se mi po ruce začalo šířit velice zvláštní a příjemné teplo, které postupovalo od prstů až k rameni a dál po celém těle. Celé to trvalo asi deset minut.Vůbec mě nenapadlo připisovat to náramku na ruce.Po týdnu se však výrazně zmenšily bolesti kloubů a hlavy, kterými jsem do té doby trpěla.
 
 
                     Kudelová Helena

Používat Energetix výrobky může každý, výjimkou jsou lidé s kardiostimulátorem. Výrobky Energetix nejsou zdravotnickým prostředkem a nenahrazují lékařskou léčbu.